Jiří Zlámal

Jessica Nichols

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam.

Phone: 800-123-4567
Email: name@yoursite.com

Graphic design
0%
HTML5 & Css3
0%
Web design
0%

Poté, co se mi rozbily brýle, jsem se rozhodl, že projdu každou optiku v centru Brna. Mezi všemi byla Apia na pomezí mezi luxusní a skromnější optikou. Brýle vám vetšinou ukazují z šuplíků, takže si je nemůžete prohlížet sami, ale, co mi přijde důležité, nesnaží se vám vlézt do zadku svými komentáři o tom, jak vám každé brýle neskutečně sedí (jak tomu bylo v mnoha jiných optikách). Co pak bylo výjimečné, byla péče zmíněného personálu. Setkal jsem se s maximální ochotou, důsledného přeměření zraku, pouzdra a náhradních čoček, vše v ceně. Také, když jsem se zmínil, že mám stávající brýle rozbité, se snažili zhotovení nových co nejvíce uspíšit (nakonec jsem se jich dočkal ještě před plánovaným termínem, což dobu čekání smrsklo na cca týden), takže jsem nemusel být bez brýlí měsíc (jako by tomu bylo např. u GrandOptical). Celková zkušenost s optikou Apia tak neměla sebemenších problémů.

Roman Růžička

Brýle jsou pro mě nezbytností a výběr je vždy náročný. Mám úzký kořen nosu, silné dioptrie a oči blízko u sebe - většina brýlí mi tedy nesedí a často jsem se setkávala s neochotou pracovníků nebo malým výběrem.
Přístup pracovníků v optice Apia byl neskutečný, a to v nejlepším slova smyslu - jejich ochota, profesionalita a otevřený přístup byl prostě skvělý. Vzhledem k tomu, že brýle nosím už skoro 20 let a prošla jsem mnoho optik, s tak vřelým přístupem jsem se ještě nesetkala. Nejen, že mají velký výběr obrouček, ale dokáží také skvěle poradit.
Díky nim jsem vybrala brýle, ve kterých se cítím skvěle. A poprvé v životě jsem si výběr brýlí užívala a nebylo to pro mě utrpení.
Pokud hledáte minimalistické brýle jako já nebo chcete naopak nějaký extravagantní kousek a zároveň vám záleží na profesionálním a přátelském přístupu, tato optika je pro vás ta NEJLEPŠÍ volba. 🙂

Markéta T.
V této oční optice, která má jemný nádech luxusu, mají neskutečný výběr obrub ve všech cenových relacích. Během volného výběru optička nevtíravě přistoupí a nabízí další modely, které by se člověku mohly líbit/slušet. Komentář je zcela profesionální a je jasně patrné, že optička svému řemeslu rozumí po všech stránkách - bere ohled nejen na tvar obličeje, vlasy a barvu očí, ale užije i barevnou typologii a další finesy. Nevnucuje člověku nic, nenaléhá, naopak nabízí zcela....no nevtíravě. Další doslova koncert jsem zažila při nesmírně pečlivém měření zraku pro stanovení dioptrií, proloženém empatickým hovorem o věci samé i o čemkoli jiném.
Tímto bych ráda velmi poděkovala paní Mgr. Šrámkové, která mi tímto připravila úžasnou hodinu plnou pozornosti. Odcházela jsem s pocitem VIP zákaznice v tom nejlepším slova smyslu.
Martina Masaříková

Have a Question?

Drop a Line